Coaching i Doradztwo
Gabinet kosmetyczny |
Joanna Turecka - Bartkowiak

Depilacja

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Zabieg depilacji pastą cukrową jest najstarszą na świecie metodą  usuwania owłosienia. Kobiety na Bliskim Wschodzie od wieków używają jej, aby mieć piękne i zadbane ciało. Pasta cukrowa jest zrobiona z naturalnych składników - nie podrażnia skóry. Skuteczność pasty sprawia, że skórka pozostaje gładką przez  kilka tygodni. Za efekt taki odpowiada procesu depilacji, podczas którego włoski nie zostają złamane, a usunięte włącznie z mieszkiem. Pasta cukrowa nie podrażnia skóry. Nie parzy. Nie zawiera chemicznych składników. Idealna dla każdej kobiety, która ceni sobie komfort gładkiej skóry przez długi czas.

- 100% naturalna, nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników

- mniej bolesna niż depilacja woskiem

- bezpieczna dla alergików, osób z wrażliwą skórą

- nadaje się do stosowania przy skórze naczyniowej

- można ją stosować w ciąży

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

DEPILACJA LASEROWA

Przy tym zabiegu wykorzystujemy laser diodowy Light Sheer. Zasada działania tego urządzenia polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). By usunąć wszystkie włosy zabieg trzeba powtórzyć 3-6 razy, co około 6-8 tygodni. Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nieposmarowana.

Przeciwskazania:

- ciąża, bielactwo, łuszczyca, skłonność do przebarwień

- leki światłouczulające, retinoidy

- opalenizna (również solarium - 5 tygodni, samoopalacze - 2 tygodnie)

- krem z retinolem, zioła (dziurawiec, nagietek), depilacja woskiem i pęsetą - przestać używać na 3 tygodnie przed zabiegiem

- peeling przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem

Zapytaj o najbliższy termin.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem jest najczęściej wybieraną przez klientów profesjonalną metodą usuwania zbędnego owłosienia. W porównaniu z innymi metodami daje szybki i trwały efekt, a przy tym jest niedroga. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 3 do 4 tygodni, a każda kolejna depilacja jest mniej odczuwalna. Przy regularnej depilacji ciała woskiem włoski wyrastają wolnej i są zdecydowanie słabsze. Depilację woskiem można stosować na wszystkich częściach ciała. Depilacja nie jest wskazana dla skóry naczyniowej i mającej skłonność do żylaków.

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

 

 

 

 

 

 

DEPILACJA NITKĄ

Oryginalna metoda usuwania owłosienia, głównie z twarzy. Nie narusza nabłonka. Szybki i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych włosków - „meszku". Polecana dla skóry wrażliwej.
Twarz: 60 zł    Regulacja brwi: 20 zł

CENNIK

proj.i wyk.: Naprzeciw
Google+