Coaching i Doradztwo
Gabinet kosmetyczny |
Joanna Turecka - Bartkowiak

Zabiegi Bioline

Celem Bioline jest „poszukiwanie ideału piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, jako źródła energii i kreatywności". Połączenie badań naukowych, nowoczesnej technologii i naturalności produktów sprawiło, że Bioline Jatò jest idealny dla pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Gwarantuje długotrwałe rezultaty tak, że każda kobieta może spełnić swoje marzenie bycia piękną, które jest punktem startowym dla fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Taka strategia przyniosła Bioline sukces. (więcej informacji tutaj)

 

HYDRATING♦ ZABIEG MOST HYDRATING
Zabieg dla zwiększania poziomów nawilżania i zabezpieczania przed ponownym odwodnieniem. Polecany dla skór odwodnionych, "zmęczonych", przedwcześnie postarzałych. Ogranicza trans-epidermalną utratę wody. Wygładza i nadaje wypoczęty wygląd. Chroni naturalną młodość, piękno i elastyczność. Zawiera wiele substancji silnie nawilżających, które dzięki nowoczesnym nośnikom i promotorom przenikania na długo nawilżają skórę.

Składniki: kwas hialuronowy, trehaloza, Chondrus Crispus, kolagen roślinny, lilia wodna, woda z drzewa pomarańczy, NMF, olej z ogórecznika, olej z wiesiołka, woda z drzewa kiwi, wyciąg z orchidei, wyciąg z Kigelia Africana.

 

PERFECT♦ ZABIEG PERFECT AGE
Zabieg dla skór dojrzałych, pozbawionych napięcia, szarych - na główne problemy związane z procesem starzenia się: utratę jędrności i elastyczności, zmniejszoną zawartość lipidów, zmarszczki. Zwiększa prawidłowe funkcjonowanie skóry, chronią zasoby lipidów oraz spoistość. Nadają elastyczność i efekt natłuszczenia. Odprężają i wygładzają rysy twarzy. Przywracają jednolity koloryt, blask i naturalne piękno.

Składniki aktywne: Ceramid III, cukry i aminokwasy, wyciąg z kiełków pszenicy, AHA, PCA sodu, Omega 3 i 6, witamina E, hydrolizowane białko pszenne, proszek ryżowy.

 

SWEET♦ ZABIEG SWEET RELIEF
Zabieg dla skóry nadwrażliwej, naczyniowej, reaktywnej, skłonnej do podrażnień. Działa ochronnie, uszczelnia oraz zmniejsza przepuszczalność i kruchość naczynek. Regeneruje, uelastycznia oraz odświeża skórę. Działa przeciwzapalnie. Głęboko nawilża, zmiękcza i wygładza. Chroni przed wolnymi rodnikami oraz nadmiernym promieniowaniem UV.


Składniki aktywne: aloes, Enteromorpha Compressa, woda z drzewa kiwi, wyciągi z oczaru, prosa i nagietka, wyciąg z czarnej jagody, olej ze słodkich migdałów, wyciągi z kasztanowca i głogu, olej z wiesiołka, wyciąg z rumianku.

 

DESENSE♦ ZABIEG DESENSE Couperose
Ekskluzywny Zabieg kosmetyczny do zapobiegania stopniowemu osłabianiu się bariery ochronnej skóry, mogącego rozwinąć się w uporczywy, a nawet chroniczny stan np. trądziku różowatego. Zwalcza zaczerwienienie, odbudowuje barierę skóry, chroni mikro-krążenie. Przywraca skórze natychmiastową ochronę, witalność i dobre samopoczucie dzięki GPI (glicerolfosfoinozitol) ekstrahowanemu z lecytyny słonecznika. Reguluje uwalnianie kwasów tłuszczowych, odpowiedzialnych za proces zapalny. Zachowuje i przywraca integralność komórek oraz zapewnia poprawne funkcjonowanie skóry. Zapewnia jej bardziej świeży, jasny i jednolity wygląd. Bez parabenów i alergenów.

Składniki aktywne: macro-kompleksowy system: Kompleks Kontroli Zaczerwienienia, Zbiornik Naprawczy, System Poprawiający.

 

SEDUCTAGE♦ ZABIEG SEDUCTAGE 3D Cellular Life
Ekskluzywny Zabieg Anty-starzeniowy do korygowania oznak wieku bez interwencji chirurga plastycznego. Działa przeciw starzeniu się skóry w trzech wymiarach: odprężanie, odbudowa i zwiększanie objętości. Dzięki Kompleksowi Rozciągającemu (najnowszej generacji peptydy o znakomitej jakości) odpręża, doskonali i zmiękcza skórę oraz wygładza zmarszczki i linie mimiczne. Natomiast kompleks Globalne Życie Komórkowe o właściwościach ochronnych i rewitalizujących odbudowuje skórę poprzez dostarczanie tlenu do komórek oraz ochronę DNA. Równie ważny dla skóry Kompleks Zwiększający Objętość (multi-kompleks peptydów i wyciągu z bylicy), działa na skórę właściwą, wnikając głęboko w tkankę skórną, by pobudzić syntezę kolagenu oraz zwiększyć objętość i gęstość skóry. Zabieg zawiera również modulator światła, który odbija światło i rozświetla zacienione miejsca, jak również optycznie zmniejsza zmarszczki.

Składniki aktywne: Trójwymiarowy Czynnik Anty-starzeniowy (T.A.F) - ekskluzywny multi-kompleks z połączonymi synergiami Kompleksu Rozciągającego, Globalnego Życia Komórkowego i Kompleksu Zwiększającego Objętość, roślinne komórki macierzyste z kiwi.

 

DETAILS♦ ZABIEG DETAILS OF BEAUTY
Zabieg do reaktywowania zdolności reprodukcyjnej cennych komórek macierzystych naskórka i odradzania życiowych procesów skóry. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii koryguje niedoskonałości skóry i upiększa wszystkie szczegóły twarzy!
Skuteczność DETAILS OF BEAUTY wynika z połączenia innowacyjnego działania roślinnymi komórkami macierzystymi ze składnikami aktywnymi najnowszej generacji. Zabieg inicjuje proces zwalczania oznak starzenia, rewitalizacji oraz optymalizacji funkcji skóry i daje natychmiast widoczne rezultaty. Minimalizuje zmarszczki w okolicach oczu i ust, wzmacnia powieki, uelastycznia tkankę.
Oczy stają się bardziej błyszczące i wyglądają na mniej zmęczone, a usta młodsze i pełniejsze.


Składniki aktywne: heksapeptyd, alantoina, enteromorpha compressa, czysty retinol w molekularnym filmie, roślinne komórki macierzyste z jabłoni (Uttwiler Spätlauber), kawior, retinol, różeniec górski, drożdże.

 

LIFTING♦ ZABIEG LIFTING CODE
Zabieg, którego celem jest przywrócenie właściwych proporcji twarzy zgodnie ze „złotym podziałem". Oznacza to ponowne zdefiniowanie rysów : owalu i profilu twarzy oraz szyi. Lifting Code to ekskluzywna linia (zabieg + produkty domowe) zainspirowana przez naukę, ale stworzona przez naturę. Jej istotą jest wielokierunkowa, bio-rewitalizująca i dyfuzyjnie wypełniająca formuła. Oprócz napinania i liftingu działa wypełniająco, przeciwstarzeniowo, nawilża i odżywia. Składniki i technologie nowej generacji gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.
Wskazany do stosowania na szczególne okazje, prewencyjnie od 35 roku życia, a dla skór dojrzałych w serii 5 zabiegów.

Składniki aktywne: glikoproteina antarktyczna, kwas hialuronowy, wzmacniacz kwasu hialuronowego i elastyny, wyciąg z alg antarktycznych, polimery wypełniające, kompleks napinający.

 

Czym jest piękno dla Bioline Jato? 
Tradycyjne wartości i innowacyjne badania dla potrzeb skóry i ciała
Kobiety nie chcą zrezygnować z urody...nawet w czasach kryzysu! To trend rynkowy, udokumentowany badaniami przeprowadzonymi przez Ośrodek Badawczy Unipro (Włoskie Stowarzyszenie Firm Kosmetycznych), który trwa we Włoszech od kilku lat. Piękno to nadal preferowane antidotum na kryzys i pomaga czuć się dobrze ze sobą! Współczesna kobieta ma być bardziej „wielozadaniowea": praca, dom, dzieci, mąż. Mimo to, nadal znajduje ona czas dla siebie; nie chce się poddać! Czując się piękną i mając dobre samopoczucie - radzi sobie z rzeczywistym życiem oraz licznymi, niespodziewanymi problemami z uśmiechem!


Historia Bioline
Włoska firma kosmetyczna rodziny Corradini
Bioline powstała w 1979 roku w Trento jako efekt pasji, oddania i charakteru rodziny Corradini, która dzięki tym cechom i wartościom przekształciła mały, lokalny interes w firmę będącą na szczycie międzynarodowej kosmetyki profesjonalnej. Szacunek dla tradycji, terytorialność i uznanie znaczenia dobrego samopoczucia dają Bioline siłę, konkurencyjną i wyjątkową wartość.
Początkiem była SEA (Szkoła Kosmetyki Stosowanej), założona w celu wykwalifikowania kosmetyczki do spersonalizowanej obsługi i indywidualnej porady, skoncentrowanej na różnorodnych potrzebach urody i dobrego samopoczucia. Późniejsze zainwestowanie zasobów i energii w badania kosmetologiczne zaowocowało stworzeniem profesjonalnych zabiegów oraz linii produktów do pielęgnacji domowej, które uczyniły z Bioline idealnego partnera dla profesjonalistów i wymagającej klienteli.

/zdjęcia pochodzą ze strony: www.kosmoprof.pl/bioline/

proj.i wyk.: Naprzeciw
Google+